Dit jaar is de 12e editie van de wijkloop in Klarendal. Deze vindt plaats bij de Leuke Linde in Arnhem. In elke leeftijdscategorie kun je een mooie prijs winnen als je de snelste bent.
Iedere deelnemer krijgt een medaille, drinken en fruit.
Naast de hardloopwedstrijd zijn er ook veel leuke activiteiten waaraan je gratis mee kunt doen. Zorg dat je 20 minuten voor de start van jouw leeftijdscategorie aanwezig bent om je startnummer op te halen.
Heb je een beperking en twijfel je of je mee kunt doen aan de wijkloop? Neem contact op met Said.
Online inschrijven is niet meer mogelijk.
Start | Afstand | Leeftijd | |
Peuterrun |
14.00 uur | 200 meter | 0 t/m 3 jaar met ouder(s) |
Kleuterrun |
14.30 uur | 500 meter | 4 t/m 6 jaar |
Kidsrun |
15.00 uur | 1000 meter | 7 t/m 9 jaar |
Tienerrun |
15.30 uur | 1000 meter | 10 t/m 12 jaar |
Deze activiteit is voor kinderen t/m 12 jaar.
Dit jaar kun je weer meedoen met de stempelkaart. Doe mee aan meerdere wedstrijden en verzamel stempels. Bij 4 stempels of meer maak je kans op prijzen voor jou of je klas! Lever de kaart in na de Airborne Freedom Run om te weten of je een prijs hebt gewonnen.
Sportbedrijf Arnhem | Said Zahti
said.zahti@sportbedrijfarnhem.nl
De Leuke Molen Loop in Klarendal wordt georganiseerd door Sportbedrijf Arnhem in samenwerking met JOGG Arnhem en Stichting Rijnstad.