Ook dit jaar organiseert de Krajicek Foundation weer het Krajicek Meiden Event! Een sportieve en gezellige dag speciaal voor de meiden van de Playgrounds in de leeftijd van 8 t/m 16 jaar. Het event richt zich op meiden, maar voor de begeleiders zoals buurtsportcoaches of Krajicek Scholarshippers geldt dat mannen ook welkom zijn.
Vorig jaar waren er maar liefst 370 meiden, dit jaar gaan we voor meer dan 400 meiden! Dit jaar heeft het Meiden Event zelfs een speciaal thema, namelijk de Olympische Spelen.
Het meidenevent is verdeeld in twee onderdelen, de side events en het meidenvoetbaltoernooi. Wanneer je je aanmeldt voor het voetbaltoernooi kan je je niet aan melden voor de side events en andersom.
• Maximaal 2 teams per Playground: 1 team per leeftijdscategorie (10 t/m 12 jaar en 13 t/m 15 jaar)
• Een team bestaat uit minimaal 5 spelers (incl. keeper) en maximaal 8.
• De spelvorm is 5 tegen 5
• Maximaal 2 begeleiders per team
Wil jij je aanmelden als team? Stuur een e-mail met alle gegevens naar Audrey Redmond.
Naast het voetbaltoernooi zijn er diverse side events waar de meiden aan kunnen deelnemen. Van sportieve tot creatieve side events, voor iedereen is er wat te doen!
Inschrijven
Eten en drinken
Tijdens het event verzorgen wij gratis een kleine lunch (broodje, stuk fruit en flesje water).
Grote trek of veel dorst? Het is goed om de meiden van te voren te informeren om zelf eten & drinken mee te nemen. Er zijn voldoende watertappunten beschikbaar dus een bidon/fles is ook handig om mee te nemen.
Datum
Vrijdag 30 mei 2025
Locatie
SV Olympia, Haarlem
Henk van Turnhoutpad 1
2034 JL Haarlem
Programma |
|
08.45 uur |
Vertrek bus vanaf de Hobbit
|
11.00 uur |
Welkom en ontvangst teams |
11.15 uur |
Start voetbaltoernooi en side events |
15.00 uur |
Prijsuitreiking voetbaltoernooi en afsluiting |
15.30 uur |
Terugreis vanuit Haarlem |
17.00 uur |
Terug bij jeugdplein De Hobbit |