Zondag 3 juli 2022 gaat het gebeuren, hardloopsteden Arnhem en Nijmegen nemen het dan tegen elkaar op in een nieuw hardloop format. De opzet is simpel: in iedere stad starten 250 lopers en wie als eerste 200 deelnemers over de streep in Elst heeft, wint.
De finish ligt precies in het midden en het laatste stuk rennen de teams gelijk op. Het nieuwe evenement wordt gesteund door alom bekend hardloopsponsor Nationale-Nederlanden en in samenwerking met de gemeenten Arnhem, Nijmegen en Overbetuwe georganiseerd.
Je kan je kwalificeren voor de 1e editie van de NN Rivals Run.
Wat moet je doen?
NB. Deelname aan de NN Rivals Run kost €30,- per deelnemer. Dit bedrag betaal je alleen als je definitief wordt geselecteerd. Voor dit bedrag krijg je onder andere een speciaal Mizuno x NN Rivals Run shirt van jouw eigen stad, je eigen STOX Energy Socks op maat, een voedingspakket van Maurten en trainingsavonden met Run2Day!